Director Mode

FILMAŘSKÝ REŽIM

Filmařský režim umožňuje přednastavit pohyby vašeho AR.Drone 2.0, abyste mohli pořizovat videa ve vysokém rozlišení 720p HD, jako skutečný filmový režisér.

Nová funkce obsažená v aplikaci AR.FreeFlight poskytuje pilotům jednodušší as elegantnější způsob, jak vytvořit úžasné video přesně podle jejich představ.

Vyberte si z velkého množství přednastavených pohybů AR.Drone 2.0, nastavte rychlost pohybu, upravte optické nastavení a vše je připraveno pro natáčení. AR.Drone 2.0 následně poletí sám podle vašeho scénáře a díky jeho plynulému letu dosáhnete nejlepší možné kvality záběrů. Snímek dokončíte pomocí nových nástrojů sloužících k finálnímu zpracování videa, tj. opravení možných chyb a dokonce i k dodatečné stabilizaci videa!

Přizpůsobte si nastavení kamery – vyvážení bílé, expozice a saturace.

Výslednou kvalitu fotografií a videa pořízeného pomocí AR.Drone 2.0 ovlivňuje dané prostředí, povětrnostní podmínky a samozřejmě denní doba. Právě z těchto důvodů se pro dosažení co nejlepšího výsledku hodí možnost přizpůsobit si nastavení kamery.

Tuto vlastnost u AR.Drone 2.0 nově nabízí právě Filmařský režim. Nastavení kamery umožňuje jemné vyladění expozice, sytosti barev a vyvážení bílé barvy nebo si můžete vybrat z řady přednastavených režimů ten, který bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Zvolte si druh pohybu

Každý režisér potřebuje kvalifikované kameramany, ovšem často je snadnější si požadované záběry představit, než je natočit.

Díky Filmařskému režimu budete mít pro svůj AR.Drone 2.0 ty nejlepší kameramany.

Nový firmware AR.Drone 2.0 odstraní všechny vady záběru způsobené povětrnostními podmínkami nebo náhlým zastavením a zajistí naprosto plynulé video!

Zastavení přednastavených pohybů nebo opětovné převzetí kontroly nad AR.Drone 2.0 je možné kdykoliv.

Složitější sekvence vytvoříte přepnutím z jednoho pohybu do druhého nebo úpravou rychlosti letu – v reálném čase!Vytvořte si video sekvence v reálném čase

Stabilizace a postprocessing videa

Jakmile dokončíte nahrávání videa, záběry je možné dále zpracovat v sekci postprocessing, kde můžete záznam ještě vylepšit do konečné podoby, se kterou budete maximálně spokojeni.

Tato nová sekce vám umožňuje upravovat a stabilizovat vaše video.

Reprojekce opraví zakulacené hrany záběru způsobené širokoúhlým objektivem. Konečná podoba vašeho videa pak odpovídá záběrům pořízeným kamerou, která má odlišný objektiv.

Graf stability zobrazuje míru stability originálního videa a navrhne nízké, střední, velké nebo hodně velké úpravy stabilizace.

Ořezem původního videa a odstraněním všech nedostatků dostanete plynulý a stabilizovaný záběr.