Potřebujete pomoct?
Zavolejte nám na číslo +420 274 782 222
Pondělí až pátek mezi 8:00 – 17:00
Parrot AR.Drone 2.0
Nejnovější verze firmware pro AR.Drone 2.0: 2.4.13
Nejnovější verze AR.FreeFlight: 2.3.3
Baterie obsažené v balení u AR.Drone 2.0 je možné použít i pro AR.Drone a naopak. Nicméně, nabíječka u AR.Drone 2.0 neumožňuje nabíjet baterie první verze AR.Drone, stejně tak nabíječka obsažená v balení AR.Drone nemůže nabíjet baterie z balení AR.Drone 2.0.
Poznámka: pro větší přehlednost - iPod touch, iPhone, iPad a další kompatibilní telefony nebo tablety jsou souhrně označovány jako „smartphone“.

AR.Drone Academy


Kolik hotposts nebo badposts můžu sdílet?

Každý uživatel může sdílet až 10 hotposts/badposts. Pro sdílení hotposts/badpostsklikněte na tlačítko „ADD“ na mapě a umístěte bod na mapu. Ke každému hotposts/badpostsmůže být doplněn komentář s více detaily.Můžu ovlivňovat ochranu osobních údajů, dat?

Osobní údaje a data je možné spravovat tak, že si sami určitě co budete sdílet a co chcete uchovat v soukromí. Všechny individuální informace na vašem profilu je možné označit jako veřejné nebo soukromé, a to po každém letu. Vždy se tak můžete rozhodnout, zda chcete let uchovat pouze pro sebe, nebo zda ho chcete sdílet s online komunitou pilotů. Nastavení soukromí nejdete v nastavení, sekce „MY PROFILE“.Jaké zařízení jsou kompatibilní s AR.DroneAcademy?

AR.DroneAcademy je jako součást aplikace AR.FreeFlight 2.1 kompatibilní se všemi zařízeními, které jsou kompatibilní s aplikací. Více informací naleznete na tomto webu v části Podpora – Kompatibilita. Verze Beta je dostupná pouze pro zařízení s iOS.Proč se můj let nezobrazil na mapě?

Aktivujte na vašem zařízení gps lokalizaci. Podívejte se, zda je na homepage aplikace AR.FreeFlight 2.1 ikona GPS zvýrazněna oranžovou barvou pro ujištění, že je GPS aktivní.Jsou data z mého letu automaticky online synchronizována?

Je nutné být připojenk 3G/Edgenebo Wi-Fi pro online synchronizaciletu(data, videa, fotografie).Aktivujte3G/Edgeautomatickou synchronizaciv předvolbách, nebo se připojte ksíti Wi-Fi pro upload vašich dat(pak je třeba odpojitse od AR.Drone).Proč nemohou ostatní uživatelé vidět má videa a obrázky?

Pokud chcete, aby měli ostatní přístupk vašim videíma fotografiím,musíbýt sdílenynaYoutubenebo Picasaa zároveň musí mít nastavený status na „veřejný“. Chcete-li uploadovatvideonebo obrázek, jděte na homepage aplikace a v sekci Photo/Video klikněte na vaše média anásledně na tlačítko Sdíletv pravém hornímrohu displeje. Následně můžete nastavit ochranu osobních údajů aeditovat názvy a komentáře u jednotlivých videí a fotografií.Jak mohu zobrazit lety jiných pilotů?

Klikněte na sekci MAPa zvolte v nastavení zobrazení ALL FLIGHTS. Následně můžete procházetmapu, kde jsou zobrazeny všechny lety. Klikněte nakonkrétní let pro zobrazení, jaký obsah byl daným uživatelem sdílen. Pokud jsou videanebo obrázkyk dispozici, uvidíte číslo, které se zobrazípodikonou. Můžete takévyhledatkonkrétnípilota, pokud znáte jehojméno. Chcete-litak učinitkliknětenatlačítko SEARCH.Nevidím piloty z jiných zemí. Proč?

Jsou zobrazeny pouzelety vmaximálním poloměru50 kmkolemstředu mapy. Chcete-li zobrazitletyve větší vzdálenosti od vaší aktuální polohy, přibližte si lokaci, která vás zajímá a klikněte na tlačítko REFRESH.Jaká data jsou shromažďována?

Podpořte další rozvoj komunity pilotů AR.Dronesdílenímsvých zkušenostís ostatními. Data jakodoba letua kliknutí narozhraníbudou zaznamenányaanonymněuloženy, aby nám pomohli vytvořit novévlastnostia vylepšit aplikaci.Je možné používat AR.DroneAcademy i s první generací AR.Drone?

Ano, AR.DroneAcademy je přístupná pro obě verze AR.Drone, verze Beta je dostupná pouze na zařízeních s iOS. Funkce jsou u obou verzí AR.Drone stejné, rozdíly jsou pouze v kvalitě videa a fotografií, které jsou dány rozdíly v hardware u AR.Drone a AR.Drone 2.0. Problémy mohou vzniknout při použití iPhone se starší verzí iOS, doporučujeme provést update na iOS 5.x.Text v menu nastavení není správně zobrazen

Tento problém může nastat, pokud používáte iPhone se starší SW verzí, aktualizujte iPhone na iOS5.x.

Obecné


Text v menu nastavení není správně zobrazen

Tento problém může nastat, pokud používáte iPhone se starší SW verzí, aktualizujte iPhone na iOS5.x.Jaké zařízení lze použít k ovládání AR.Drone 2.0?

Pro více informací klikněte na odkaz „Kompatibilita“.Můj AR.Drone 2.0 nelétá rovně

1. Spusťte aplikaci AR.FreeFlight a klikněte na Piloting
2. Ujistěte se, že je AR.DRone 2.0 na rovné ploše
3. Klikněte na ikonu
4. Klikněte na ikonu
K čemu slouží tlačítko Emergency?

Pro více informací klikněte na odkaz „Kompatibilita“.Nemohu ovládat AR.Drone 2.0 v režimu „absolute controle“ - tlačítko „Calibration“ není aktivní

V takovém případě používáte iPod touch 4G nebo jiné zařízení, které nemá megnetometr a díky tomu není možné tento režim použít. Pro více informací klikněte na odkaz Kompatibilita.Jak se mohu ujistit, že se k mému AR.Drone 2.0 nepřipojí nikdo jiný?

1. To lze udělat aktivací „Pairing option“. 2. Spusťte aplikaci AR.FreeFlight 2.0 na smartphone, který byl jako první připojený k AR.Drone 2.0. 3. Stiskněte tlačítko „Take off“. 4. Stiskněte ikonu . 5. Aktivujte „Pairing option“.Je možné použít v AR.Drone 2.0 baterie z první verze AR.Drone?

Baterie AR.Drone 2.0 je možné použít i v AR.Drone a naopak. Nicméně, nabíječka u AR.Drone 2.0 neumožňuje nabíjet baterie první verze AR.Drone, stejně tak nabíječka obsažená v balení AR.Drone nemůže nabíjet baterie z balení AR.Drone 2.0.Jak provedu aktualizaci firmware u svého AR.Drone 2.0?

Pro více informací klikněte na odkaz „Aktualizace firmware“ </div>